Kurumsal

Acı geçicidir, vazgeçmek sonsuza dek sürer

Döveç Fitness Centre, Yeniboğaziçi bölgesinde bulunan Park View Towers’da 2015 yılından itibaren bölge halkına, modern ve geniş ekipman seçeneği, ihtiyaçlara yönelik üyelik imkanları, hijyenik çalışma ortamı ve uzman eğitmen kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.

410m2’lik alan içerisinde bulunan Spinning – TRX – Aerobics ve Fitness salonu ile birlikte dilediğiniz alanda profesyonel eğitmenlerimizden destek alabilirsiniz.

Farklı ders saatleri ve seçenekleri sayesinde tüm spor aktivitelerinden size uygun olan günlerinizde yararlanabilmeniz mümkün olacaktır. Ayrıca dilerseniz kişisel antrenör eşliğinde sizin belirleyeceğiniz çalışma saatlarinde antremanlarınızı yapabilir ve istediğiniz forma kısa ve hızlı bir süre içerisinde sahip olabilirsiniz.

Döveç Fitness olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına dünyanın en iyi markalarının ürünlerini de sizlere sunmaktan gurur duyarız. Dymatize, Scitec, Hard Line, FA ve daha birçok firmanın ürünlerini dilediğiniz zaman salonumuzdaki satış bölümünden temin edebilirsiniz.

Döveç Fitness

Pek yakında Doğu Akdeniz Üniversitesi içerisinde bulunan Alfam Vista Öğrenci Yurdu’nda ‘Döveç Fitness Centre 2’ salonu ile hizmete girecek olan salonumuz, 600m2’lik yeni salonuyla birçok farklı spor aktivitelerine de devam edecektir.

Döveç Fitness 2
Döveç Fitness 3
Döveç Fitness 4
Döveç Fitness 5
Döveç Fitness 6
Döveç Fitness 7