Seanslar

Döveç Fitness Eğitimler

Alanında uzman eğitmenlerimiz ile haftanın altı günü birçok farklı spor aktivitesini seçebilirsiniz. Trx, Kickboks, Aerobics ve Spinning dışında daha birçok farklı spor aktivitelerini ilerleyen zaman da bünyemize katacağız.

Vücut Geliştirme

Vücut Geliştirme

Vücut geliştirme, kas hipertrofisi ile kişinin kaslarını estetik amaçlarla kontrol etmek ve geliştirmek için progresif direnç egzersizinin kullanılmasıdır. Güçlendirme gibi benzer aktivitelerden farklıdır çünkü güç yerine fiziksel görünüşe odaklanır.

Süre: 60 DK Kalori: 1000/1100 Seviye: Orta/Üst

Aerobik

Aerobik

Aerobik, zindeliğin tüm unsurlarını geliştirmek amacıyla ritmik aerobik egzersizi germe ve kuvvet antrenmanı rutinleriyle birleştiren bir fiziksel egzersiz şeklidir.

Süre: 60 DK Kalori: 400/500 Seviye: Alt/Orta

Kickboks

Kickboks

Kickboks, tekme ve yumruk atmaya odaklanan bir dövüş sporudur. Dövüş bir boks ringinde, normalde boks eldivenleri, ağız koruyucular, şortlar ve tekme kullanımını desteklemek için çıplak ayakla yapılır. Kickboks, kendini savunma, genel uygunluk veya rekabet için uygulanmaktadır.

Süre: 60 DK Kalori: 650/700 Seviye: Alt/Orta

Pilates

Pilates

Pilates, 20. yüzyılın başlarında Alman fiziksel antrenör Joseph Pilates tarafından geliştirilen ve adını aldığı bir tür zihin-vücut egzersizidir. Pilates, yöntemine "Kontroloji" adını verdi. Dünya çapında, özellikle Avustralya, Kanada, Güney Kore, Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık gibi ülkelerde uygulanmaktadır.

Süre: 60 DK Kalori: 300/350 Seviye: Alt/Orta

TRX

TRX

Toplam Direnç Egzersizleri olarak da bilinen TRX Sistemi, eski ABD Deniz Kuvvetleri SEAL Randy Hetrick tarafından geliştirilen ekipmanı kullanan özel bir süspansiyon eğitimi biçimini ifade eder.

Süre: 60 DK Kalori: 530/600 Seviye: Alt/Orta

Bisiklet

Bisiklet

Bisikletlerimiz ile spin atmaya hazırlanın! Spinning derslerimiz sayesinde, hem istenmeyen kilolarınızdan kurtulacaksınız hemde fit, güçlü ve dengeli bir vucüda sahip olacaksınız. Eğer müzik dinlemeyi seven biriyseniz bu sporu kaçırmamanızı öneririz. Tempolu müzik ile birlikte profesyonel eğitmen tarafından yapılan derslerde %100 motivasyon ve başarı elde edeceksiniz.

Süre: 60 DK Kalori: 400/500 Seviye: Alt/Orta